Początki w grze

Mafiu
SwiezakProfesja: Łowca
Poziom: 15
Postów: 31
Reputacja: 38
09:28 / 26-02-2020

Jak widzę w każdej grze są najgorsze początki bo musisz zarabiać pieniądze a wiedaomo że za pieniądze można kupić różne przedmioty a więc na początku jeśli nie wiemy jak mamy zarobić pieniądze to idzimy do miasta a tam zapewne będzie osoba z dużym lvl i poproście go aby wam coś dał ale może się nie zgodzić nic nie wiadomo więc to zależy czy się zgodzi Czy nie .

wiadomo że można wbić sam większy lvl postać na potoworach które mają dobre przedmioty (warte dużo) i je sprzedać ale to wszystko zależy od wasz czy będzie mieli chęć czekania na dobry łup albo nie dobra to tyle na razie do następnego posta :).


Polubienia: 2
Enilamek
CiekawyProfesja: Wojownik
Poziom: 31
Postów: 8
Reputacja: 8
22:02 / 22-03-2020

Nie nie nie nigdy nie bierzcie pieniędzy od innych graczy na start. Moim zdaniem wieksza przyjemnośc bedzie wtedy jak na wszystko sobie zapracujecie a to to łatwo przyszło łatwo poszło. Nigdzie wam sie nie śpieszy więc spokojnie sobie grajcie. Bedziecie rozwijac swoje umiejetności zarabiania i będziecie mieli ich coraz więcej. 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pracuj tak, aby twój podpis stał się autografem.


Polubienia: 2
Narahito
NowyProfesja: Łowca
Poziom: 4
Postów: 5
Reputacja: 0
12:01 / 03-05-2020

Witajcie, dlaczego nie mogę kupić u gościa któy sprzedaje łuki do 7 lvl'a włącznie(chyba)  strzał.? mając 4 lvl zabija mnie 3 lvl żaba. ;______'__'_______;


Polubienia: 0