Social Media
              


Świat gry
Walka
Zadania
NPC
Świat gry


Odnajdź się jako dawny pirat w nowej roli! Twoimi pierwszymi krokami w tajemniczym świecie Alkatrii będzie wcielenie się w nieustraszonego Wojownika, oświeconego Maga lub przebiegłego Łowcę. Będzie to wymagało od Ciebie nauczenia się mechanik rozgrywki, walki, zbioru surowców, czy też wykonania poszczególnych zadań. Przeciwstaw się tyranicznej władzy na wyspie Agardczyków, gdzie wykonasz swoje pierwsze poważne zadania! Kto wie? Może nawet uda Ci się coś zmienić w tej pustej, smutnej i piaszczystej krainie...
W grze nie będzie Ci dane podążać wyłącznie po piaszczystych pustkowiach, więc nie zraź się początkami. Doświadczysz również podróży po olbrzymich zielonych terenach, wysokich górach, czy też niebezpiecznych równinach opanowanych przez tutejsze plemiona.
Czym prędzej wybierz swoją profesję i ruszaj na przygodę życia!Znajdziecie tutaj wiele ciekawostek nawiązujących do klasycznych tytułów. Twórcy przygotowali również mnóstwo niespodzianek w postaci ukrytych skrzynek, które zawierają cenne skarby, abyś mógł poczuć wyspiarski klimat! Pamiętajcie, że najskrytsze informacje mogą być niekiedy ciężko dostępne, a aby je uzyskać będziecie musieli natrudzić się pokonując arcytrudne potwory lub wykonując pokrętne zadania.Poza swoją postacią będziesz mógł spotkać w niej innych śmiałków, którzy będą starali się osiągnąć potęgę, więc nie pozostawaj w tyle! Dzięki systemowi klanów oraz rodzajom map non-PvP nie jesteście skazani na ciągłą rywalizację. Odkrywaj i doświadczaj wszystkiego co dla Ciebie przygotowaliśmy!