RoadMap


RoadMap Alkatrii to plan rozwoju stworzony przed administrację gry. Chcemy jawnie przekazać graczom nad czym chcemy skupić nasze prace oraz otrzymać propozycję czy dany system zostanie przyjęty przez graczy pozytywnie. Wszelkie zmiany chcemy konsultować z Wami, tak aby świat Alkatrii byl dla każdego miła odskocznią od dnia codziennego.

Co tak naprawdę będzie się tutaj znajdować? Wszelkie plany, które będziemy omawiać w gronie administracji, będą trafiać tutaj raz z wyprzedzeniem, a więc plany na umieszczane będą tutaj wcześniej niż ich realizacja.

Mapy PvP Dodać oraz ustawić mapy PvP na bossach.
Wymiana przedmiotów Obok handlu kolejną opcją jaką chcemy dodać to wymiana przedmiotów za zgodą dwóch handlujących.
Ustawienia skrótów Możliwość ustawienia własnych skrótów klawiszowych.
Arena PvP Dodanie Areny PvP w porcie Asgardu. Arena widoczna dla wszystkich z możliwością oglądania potyczek. Arena umożliwi walki 1vs1 lub grupa vs grupa z zezwoleniem na walki grup z inna liczbą graczy.
Rankingi Dodanie dwóch nowych rankingów dla dungeonów oraz areny PvP.
Rozwój strony Otwarcie komunikacji z graczami na stronie oraz forum gry, zmniejszenie roli discord w przekazie informacji, dodanie zakładki "Ostatnie zmiany" na stronie głównej.
Ekwipunek dla klas Wprowadzenie podziału ekwipunku dla każdej z klas.
Aktualizacja potworów Balans potworów w przedziałach 20-40.
Amunicja łowcy W planie jest dodanie nowego slotu dla amunicji dla Łowcy, do którego będzie można włożyć strzały, które zwiększają atak fizyczny.
Sklep z czerwonymi groszami Dodanie sklepu z czerwonymi groszami, które będzie zawierał nowe teleporty, surowce oraz ulepszenia przedmiotów do ich zdobywania.
Nowy dungeon Dodanie nowego dungeonu, który będzie polegał na przetrwaniu określonych fal potworów oraz ich pokonaniu.
Rozwój craftingu Dodanie ulepszaczy do craftingu.