Idea RoadMap
18-01 do 24-01
11-01 do 17-01
Czym jest RoadMap Alkatrii?


RoadMap Alkatrii to tygodniowy plan rozwoju stworzony przed administrację gry. Chcemy jawnie przekazać graczom nad czym chcemy w danym tygodniu skupić nasze prace oraz otrzymać propozycję czy dany system zostanie przyjęty przez graczy pozytywnie. Wszelkie zmiany chcemy konsultować z Wami, tak aby świat Alkatrii byl dla każdego miła odskocznią od dnia codziennego.

Co tak naprawdę będzie się tutaj znajdować? Wszelkie plany, które będziemy omawiać w gronie administracji, będą trafiać tutaj raz w tygodniu z wyprzedzeniem, a więc plany na dany tydzień umieszczane będą tutaj wcześniej. Dodatkowo dla każdego tygodnia, będzie utworzony temat na forum, aby każdy mógł wypowiedziec się w kwestii, która go interesuje i miał możliwość wpłynięcia na decyzje administracji.

Aktualizacje, które tutaj opisujemy wymyślone są na dany tydzień, lecz wiadomo jak to bywa, coś może wypaść i nie obiecujemy, że każda z tych rzeczy pojawi się w danym tygodniu. Także traktujemy te terminy jako płynne, tak aby nikt nie czekał na nie z niecierpliwością.