Błędy Questów

Szynkacz
Swiezak



Profesja: Łowca
Poziom: 1000
Postów: 31
Reputacja: 61
19:38 / 07-05-2021

Nadeszła aktualizacja, Nowy Ląd. Jest niewykluczone, że możecie znaleźć jakieś błędy, więc zakładam temat, w którym możecie je zgłaszać.

Z pewnością znajdziecie ich trochę w starych questach, ponieważ były robione na starym panelu questów, nie przeze mnie. Moje zadania znajdziecie już płynąc w do Portu Verdent i na nim. Zapewniam, że jak najszybciej dokonam ewentualnych poprawek w przypadku takiej potrzeby i w niedługim czasie moim planem jest edycja wszystkich questów w Asgardzie, aby były ciekawsze.

Pozdrawiam, wyczekujcie dużych zmian, ponieważ nadejdą w miarę szybkim tempie! :D


Polubienia: 5
Ereveska
Nowy



Profesja: Mag
Poziom: 41
Postów: 5
Reputacja: 15
20:09 / 07-05-2021

Witam! Quest o nazwie "Niezwykła Mikstura" jest chyba zbugowany. W eq posiadam storczyka piaskowego a mimo to nic się nie dzieje, po kliknięciu tego dialogu:

https://gyazo.com/1a5c1019f22ca0ab216dc1a8214a55d1

A może robię coś nie tak?

Podobnie z questem "Zupa dla burmistrza". Tutaj problem wygląda tak, że nie otrzymałem od kucharki kartki z zakupami a ta w dialogu, karze mi sprawdzić kartkę.

https://gyazo.com/e1059138d53509b83e73897263f63023

 


Polubienia: 4
Durko Lowca
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 46
Postów: 2
Reputacja: 1
00:37 / 08-05-2021

quest u pustelnika został naprawiony dziękuje.


Polubienia: 1
Nie moge spac
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 37
Postów: 2
Reputacja: 7
00:53 / 08-05-2021

 

Zagadka wielkiego mordu. 3/10
Według słów paladyna, odpowiedzialni za ten mord są strażnicy. Pora się ich zapytać, czy to prawda. 

 

Quest sie zbugowal, po rozmowie z odpowiednim straznikiem nie mozna nic dalej zrobic. nie tylko ja mam ten problem


Polubienia: 4
Volnir
Nowy



Profesja: Wojownik
Poziom: 16
Postów: 1
Reputacja: 0
14:20 / 08-05-2021

Quest: "Kim jestem?", Wodne Monstrum po zabiciu nie jest zaliczany w quest logu i nie można zdać zadania.


Polubienia: 0
Durko Lowca
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 46
Postów: 2
Reputacja: 1
14:50 / 17-05-2021

"ZAGADKA TAJEMNICZEJ KLĄTWY" problem z questem u barmanki w asgard jest rozmawiam z wilkołakiem wybieram opcje że wracam do amelki ale dialog nie idzie dalej tylko nic nie idzie zrobić klikam cały czas i nic zadanie 5/15 jak coś


Polubienia: 0
DrunkenSailor
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 17
Postów: 1
Reputacja: 0
04:16 / 15-08-2021

Zadanie "kim jestem?" w tutorialu nie można namierzyć ani zabić papug 

Edit: papug w ogóle nie można namierzyć ani zabić (nie tylko w tutorialu)

Edit2: już działa <3


Polubienia: 0
Lovjourmater
Nowy



Profesja: Wojownik
Poziom: 47
Postów: 2
Reputacja: 10
22:03 / 25-05-2022

Quest "zagadka tajemniczej klątwy" brak martwego ciała w wyschniętej zatoce


Polubienia: 0
Postac
Swiezak



Profesja: Wojownik
Poziom: 1000
Postów: 30
Reputacja: 78
22:35 / 25-05-2022

@Lovjourmater

Sprawdź na koordach (51,100) 


Polubienia: 0
Karlusek
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 56
Postów: 3
Reputacja: 1
22:26 / 30-05-2023

Nie mogę zacząć zadania:

Towarzysz Księga II cz.2

Minimalny poziom: 17
Zadanie dziennie: Nie

Zadanie można rozpocząć u Dziewczynka (Latarnia Morska [Dzień 1/15:34], 14:8)

Do rozpoczęcia zadania wymagane jest ukończenie zadań: Towarzysz Księga II cz.1

W latarni morskiej nie pojawia mi się NPC


Polubienia: 1
Pierdas
Nowy



Profesja: Wojownik
Poziom: 87
Postów: 4
Reputacja: 0
22:41 / 30-05-2023

Podczas wykonywania "Towarzysz Księga II cz.8 Ani kroku w tył (24 lvl)"
dziewczynka umarła, wziąłem jej głowę, a dalsze części questu toczyły się tak, jak gdyby żyła co według mnie jest bez sensu. A jak dopłynąłem do Verden to nagle znowu jest martwa.
Nie jest to stricte błąd uniemożliwiający przejście questa, ale wydaje mi się bardzo dziwne


Polubienia: 0
[Fantasia] Kartofel
Nowy



Profesja: Mag
Poziom: 128
Postów: 1
Reputacja: 0
23:45 / 30-05-2023

Karlusek:

23:26 Gracz Karlusek ma ustawioną wartość 7 dla storage 221 - A to oznacza, że masz quest zakończony niepowodzeniem. Udaj się do Chaty Rybaka w Wyschniętej Zatoce i porozmawiaj z łóżkiem. Tak zresetujesz questa i będziesz mógł bonownie do niego poedjść. Część 2 rozpocznie się automatycznie po zakończeniu części 1.

Pierdas:

W przypadku zakończenia ósmej części niepowodzeniem(w kilku przypadkach, ponieważ część 8 posiada 9 zakończeń o różnych skutkach) i zrezygnowania z resetowania go łóżkiem, gracz nadal może wykonać kolejne części. W tym przypadku konkretnie chodzi o 9 i 10 część. W dziewiątej jeszcze części, gracz co prawda nie zauważa różnicy, ale w 10 części, po wejściu na statek, którym gracz ma dostać się z towarzyszem do Verdentu, marynarz, któremu mówimy, że razem z naszym towarzyszem będziemy podróżować do nowego kontynentu ma opcję sprawdzenia czy gracz posiada właśnie głowę towarzyszki. Jeśli gracz posiada głowę, reakcja marynarza różni się i dodaje on, że "gracz jest szalony". W końcu gracz podróżuje z głową, odciętą... I traktuje ją jakby Kosui żyła. Podsumowując, 9 i 10 część towarzysza w zależności od wyboru gracza może być traktowane jako zwykła kontynuacja fabuły po części 8 lub jako złudzenie spowodowane silną emocją, z którą gracz sobie nie poradził po śmierci Kosui. Nie jest to pierwszy tego typu zabieg, gdy gracz widzi otaczający go świat takim, jakim widzi go jego postać. Gdy postać gracza spotyka Kosui po raz pierwszy, również nie zauważa "dodatkowej pary uszu i ogona". Zamiast tego postać gracza zauważa ślady po bestialskim znęcaniu się przez Burmistrza i postanawia pomóc Kosui, nie zważając na jej rasę, która w tamtej chwili stała się bez znaczenia.


Polubienia: 0
[Fantasia] Maddox
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 32
Postów: 1
Reputacja: 0
17:55 / 01-06-2023

Podczas wykonywania questa "Towarzysz Księga II cz.10", na samym jego końcu w porcie Verdent nocą, nie porozmawiałem z mężczyzną, zamiast tego przeszedłem przez tajemnicze przejście i wywaliło mnie w Verdent, quest wisi w powietrzu.


Polubienia: 0
Kartofel
Nowy



Profesja: Mag
Poziom: 40
Postów: 2
Reputacja: 1
23:58 / 03-06-2023

Maddox:

Twoja postać została przeniesiona na mapę questową, gdzie będziesz mógł dokończyć quest.


Polubienia: 1
B3nek
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 42
Postów: 1
Reputacja: 0
16:38 / 04-06-2023

"Posiłki" Księga II cz.2 W pogoni za najeźdźcą

Minimalny poziom: 28
Zadanie dziennie: Nie

Zadanie można rozpocząć u Żołnierz (Północne klify [Wojna z Imperium], 34:4)

Do rozpoczęcia zadania wymagane jest ukończenie zadań: "Posiłki" Księga II cz.1 Poznaj wroga swego

Nie mogę dostać się do lokacji i kontynować questa.


Polubienia: 0
Mefju Mylk
Nowy



Profesja: Mag
Poziom: 64
Postów: 1
Reputacja: 1
10:48 / 05-06-2023

@B3nek

Witaj. Żeby wrócić na mapkę questową musisz udać się do Verdent części mieszkalnej i obok przejścia do północnych klifów pojawi się dodatkowe przejście - szare - na mapkę questową :D Żeby udać się do miasta potrzebujesz 35lvl doświadczenia oraz wykonać Quest u  strażnika Odena. Pozdrawiam!

 


Polubienia: 1
Karlusek
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 56
Postów: 3
Reputacja: 1
23:27 / 11-06-2023

Witam, mam zadanie do wykonania:

 

Pomóż w dostarczeniu zamówień dla przedsiębiorstwa Lothau.

Minimalny poziom: 46
Zadanie dziennie: Nie

Zadanie można rozpocząć u Tablica z ogłoszeniami (Bursztynowe Bractwo - Sekretariat, 14:5)

Do rozpoczęcia zadania wymagane jest ukończenie zadań: Pomóż w odzyskaniu tkanin dla przedsiębiorstwa Lothau.

Odebrałem już w Bursztynowym Bractwie "list" aby rozpoczać lecz niestety po udaniu się do zleceniodawc otrzymuje nastepujący komunikat:

Eridia Lothau

[Co robisz?]

[Odchodzę.]

 

PS. (tablica i Lothau posiadają wykrzykni lecz nie da się zaczać questa) 


Polubienia: 0
[Fantasia] Vena
Nowy



Profesja: Mag
Poziom: 36
Postów: 1
Reputacja: 2
15:24 / 09-08-2023

Problem z powrotem na mapę questową do zadania "Posiłki" Księga II cz.2 W pogoni za najeźdźcą"

Wyszłem z tej mapy i nie można na nią wrócić. Nie mam dostępu do miasta Verdnet, nie mam też questa u strażnika Odena. Mam 36lvl. Przez to nie mogę kontynuować gry przez to.


Polubienia: 2
Filozof Jr
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 57
Postów: 1
Reputacja: 0
22:49 / 28-11-2023

Witam 

Nie mogę zacząć zadania:

Towarzysz Księga II cz.2

Minimalny poziom: 17
Zadanie dziennie: Nie

Zadanie można rozpocząć u Dziewczynka (Latarnia Morska [Dzień 1/15:34], 14:8)

Do rozpoczęcia zadania wymagane jest ukończenie zadań: Towarzysz Księga II cz.1

W latarni morskiej nie pojawia mi się NPC

 

Ten sam problem mam i łożko podchodze i też nic nie daje co robić?


Polubienia: 0
Kartofel
Nowy



Profesja: Mag
Poziom: 190
Postów: 5
Reputacja: 7
13:13 / 29-11-2023

@Filozof Jr
Nie rozpocząłeś i nie ukończyłeś cz.1. Cz.1 nie rozpoczyna się w Latarni Morskiej.


Polubienia: 1
Kondi
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 58
Postów: 1
Reputacja: 0
15:01 / 09-02-2024

Witam mam problem z qóestem Towarzysz Księga II cz.8 Ani kroku w tył

Spaliłem questa i poszedłem cofnąć do chaty rybaka do łóżka, po cofnięciu poszedłem ponownie do dziewczynki która po piwerszej interakcji zniknęła. Quest wyświetla się w questach ukończonych z takimi podpunktami

Towarzysz Księga II cz.8 - Ani kroku w tył
Straciłeś przytomność. Porozmawiaj z dziewczynką i dowiedz się co się stało
Przyjdź następnego dnia do dziewczynki, aby rozpocząć przygotowania do waszej wyprawy.

gdy wchodzę do latarni dziewczynki nie ma, dodam że pod opisem qiesta nie wyświetla się że quest jest zakończony.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

 


Polubienia: 0
Kouneji
Nowy



Profesja: Wojownik
Poziom: 122
Postów: 1
Reputacja: 0
12:49 / 20-02-2024

W zadaniu Podróż w nieznane, jak padniemy na dungeonie to musimy czekac jak na normalnego, nie powinno tego być w zadaniach :D pozdrawiam


Polubienia: 0