Aplikacja Mobilna

Szynkacz
Swiezak



Profesja: Łowca
Poziom: 1000
Postów: 31
Reputacja: 61
22:21 / 06-03-2023

Aplikacja jest już dostępna do pobrania na telefony, póki co tylko na Androidzie.

Link do pobrania: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.game.alkatria

Zapraszamy do testowania i zgłaszania błędów/propozycji zmian w apce, które możecie pisać w tym temacie.


Polubienia: 1
Gacheusz
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 190
Postów: 2
Reputacja: 4
08:43 / 07-03-2023

To takich kilka uwag/zmian jakie by się przydały przy apce:

- Możliwość zmiany pomiędzy sterowanie strzałkami a gałką(to co aktualnie jest)

- Dodanie możliwości używania skilli ikonkami obok targetowania przeciwnika. Teraz bieganie + atakowanie + używanie skilli jest tragiczne. I tutaj taka uwaga - w przyszłości jak PvP będzie rozwinięte to będzie przepaść między graczami na telefonie a na komputerze przez ilość skilli jaką możemy rzucać. 

- Multi touch nie działa - Jak biegamy nie ma możliwości używaia skilli 

- Okno dropu całościowo  jest za duże, a przy tym same przyciski do akcpetowania lootu są małe i blisko siebie co może skutkować przypadkowym naciśnięciem tego co nie chcemy 

- Zablokować przesuwanie ręczne skilli jak mamy otworzone okienki z listą umiejętności. Przy próbie wyrzucenia skilla z dolnego paska poprzez naciśnięcie zdejmij, skill zamiast zostać zdjęty to przemieszczał się do innego okienka(Naciśnięcie wykrywało jako przytrzymanie i przesuwanie tego skilla przez co lądował w losowe miejsce)

- Stojąc przy 2 drzewkach/skałach to możemy targetować przyciskiem tylko 1 drzewko - Przycisk od targetowania powinien wybierać drzewo/skałę którą możemy wydobyć

- brak możliwości targetowania przyciskiem łowisk(Ale tutaj pewnie będzie ciężko to obejść)

- Nie można się obracać

- Jeżeli chcemy użyć mikstury z paska umiejętności to wysakuje okienka "użyj" zamiast użycia się mikstrury od razu 

Aktualizja posta 11.03

-nie da się przenosić itemków między torbami - w menu contextowym dodać 1-2-3 odpowiadające za przeniesienie itemka do danej torby

- dolne paski zasłaniają mapę, przez co jest problem z przechodzeniem przez przejścia

- strona główna, wybór postaci itd. nie przechodzą do oreintacji poziomej, co jest lekko wkurzające w momencie gdy już gramy i logujemy między postaciami 

- Animacja "Błyszczenia" powinna pojawiać się nad wszystkimi grafikami na mapie, ze względu na to że na apce nie jesteśmy w stanie zobaczyć drzewa do ścięcia pod  Dużym Drzewem należącym do wyglądu mapy - np. to dużej drzewo w południowym klifie dość często zasłania drzewa do ścięcia(Inna opcja to zablokowanie respu surki w takich miejsach). Probematyczne może być też zobaczenie surowca jeżeli znajduje się ono na górnej krawędzi mapy - widzimy sam pień drzewa i bez najechania nie mamy pewności czy jest to drzewo do ścięcia 

 

 

 


Polubienia: 4
Sarkazm
Ciekawy



Profesja: Łowca
Poziom: 52
Postów: 8
Reputacja: 1
21:32 / 06-05-2023

Korzystałem i używam jedynie do PVE. Same wykonanie jest dla mnie dobrze, lecz jeżeli chodzi o fukncjonowanie to idzie doczepić się kilku szczegółów pierwszym jest to, że sterowanie się bardzo zacina i postać staje w miejscu. Nie wiem również czym to idzie lecz mi bardzo długo się włącza czy to zależne jest od telefonu lub internetu nie mam pojęcia. Musicie pomyśleć nad tym jak ktoś będzie chciał zadania robić, aby ułatwić tą funkcję, ponieważ nie ukrywając mape na telefonie cięzko zmieścić, a przy zadaniach bardzo przydaje się... chyba, że ktoś wie na pamięć, gdzie jaki NPC jest.. :) Osobiście dałem 5 gwiazdek w recenzji.


Polubienia: 0