Dyskusja na temat działu

[Wygnaniec] Arab
CiekawyProfesja: Mag
Poziom: 62
Postów: 9
Reputacja: 15
21:09 / 03-03-2020

Temat służy do przedstawienia propozycji zmian dotyczących głównie klanów w grze, nasz system nie jest zbytnio rozwinięty, tego jesteśmy już świadomi, natomiast chcielibyśmy wprowadzić dla was nowości. Zatem drogi graczu możesz w tym temacie zgłosić swoje uwagi i pomysły czego jeszcze ci brakuje. Chętnie wysłuchamy waszych propozycji i postaramy się je wprowadzić do zakładki klanów.

Miałem pomysł dodać ulepszanie klanów, byłby to bonus zdobytego doświadczenia z potworów oraz questów, depozyt klanowy oraz siedzibę klanu. Dodatkowo tylko założyciel danego klanu miałby opcję wykupienia siedziby czy depozytu. Co sądzicie o tym?


Polubienia: 4
Marmu
SwiezakProfesja: Mag
Poziom: 54
Postów: 32
Reputacja: 45
22:01 / 03-03-2020

Kolejny powód by zbierać golda. Opłata za założenie klanu. I jak wyżej wymieniłeś profity klanowe. Ale żeby nie było łatwo,że kupisz i masz. By wprowadzić jakieś Guild Points'y czy coś (nie chce po prostu zrzynać z margo,że questy klanowe xd) 

Dodać czat klanowy i jakiś krótki opis klanów,że nwm Co to jest klan i co ze sobą niesie itd

Większa swoboda w zakładce "Zarządzanie" w tworzeniu prezentacji klanu. Miejsce na jakieś swoje logo i ogólna edycja prezentacji tło kolor tekstu dodawanie grafik etc

Usunąc zakładkę "Wojny"

Skoro w Dyplomacji mamy Sojusze i Wojny a pewno gracze w którym klanie mamy wojne i sojusz będą oznaczeni jakoś to po co dwie zakładki?

Usunąc z głównej strony gdy wchodzimy na dany klan liste członków klanu, mamy od tego osobną zakładkę a tam zrobić więcej miejsca na logo i prezentacje

 


Polubienia: 3
Marmu
SwiezakProfesja: Mag
Poziom: 54
Postów: 32
Reputacja: 45
21:45 / 04-03-2020

Do zakładki "Członkowie" dorobić zakładkę "Oczekujące". Zaproszenia od graczy aplikujących do klanu bo nigdzie nie widziałem


Polubienia: 5
Yuri
SwiezakProfesja: Mag
Poziom: 150
Postów: 16
Reputacja: 32
17:48 / 05-03-2020

Moim zdaniem, można by było zrobić coś na zasadzie ołtarzy dodające jakieś bufy czasowe.

Każdy klan miałby do kupienia ołtarze, oraz możliwość ulepszania ich na wyższe poziomy za złoto i walute premium. 

Takie ołtarze mogły by dodawać w zależności od jego poziomu, np. 0.1 do 2% expa więcej z mobów, lepszą efektywność np o 0.5% potionów itd.

Żeby nie było zbyt łatwo, to każdy ołtarz potrzebowałby coś w rodzaju ofiary (jakaś ilość złota) by go aktywować na 24h.

Co do możliwości rozbudowy ołtarzy, byłyby one zależne od poziomu klanu, jeżeli klan by miał poziom 3, to ołtarze by mogły mieć maksymalnie 9 poziom przykłądowo.

Skąd brać poziom klanu? Klany zdobywały by doświadczenie od kazdego członka (który jest w klanie od ponad 24h). Przykłądowo mogłoby to być 1% expa, które otrzymuje gracz. Zwiazało by to trochę graczy z klanami, by nie zmieniali oni je zbyt szybko.


Polubienia: 6
Perphan
CiekawyProfesja: Łowca
Poziom: 150
Postów: 9
Reputacja: 33
18:13 / 29-03-2020

Klan Angeloci rekrutuje!


Polubienia: 1
Karolayn
CiekawyProfesja: Mag
Poziom: 27
Postów: 9
Reputacja: 75
01:47 / 06-01-2021

Proponuję dodać tablicę ogłoszeń w zakładce klanów, widoczną tylko dla członków. Oczywiście z przydzielaniem przez założyciela kto może edytować tablicę.

Oczywiście klanowy czat nie działa prawidłowo, ale na pewno niebawem to się zmieni.


Polubienia: 0