Koncepcja mistrza gry

Marmu
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 54
Postów: 32
Reputacja: 62
13:51 / 27-01-2020

Witam. Chciałbym poznać opinię, co myślicie o dodaniu usługi "Mistrz gry"? W każdym większym mieście byłby specjalny NPC u którego taką "usługę" możemy użyć. Moglibyśmy sobie układać zdolności, które będą automatycznie używane podczas walki (przyznajcie się, komu się chce klikać na większych lvlach w zdolki xD) 

Dostepne od 25 poziomu - dajmy może... tak z 5 slotów na zdolki oraz,żeby nie było łatwo, każdy slot będzie nas kosztować złoto (nie mam pomysłu ile mogłoby być więc zacznijmy od pierwszego, jakieś tak 350-400k? jeśli macie lepszy cennik piszcie)


Polubienia: 3
Freziu
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 36
Postów: 1
Reputacja: 17
16:53 / 27-01-2020

Fajny pomysł ale nie wiem, w czym przeszkadza ci kilkanie klawiszy 1,2,3,4,5,6,7,8 ? :D

W wileu grach trzeba uzywać wielu klawiszy a takie ułatwienie mogło by się skończyć ułatwieniem dla osób które stwarzają boty do gier.

Przykładem jest margonem gdzie administracja nie zwracała na to uwagi i teraz co druga osoba tam lata na bocie ;)

Więc ja wolałbym by automatyczne ataki nie były dostępne, no chyba, że administracja FW se tak powiem ubzdura, że jasne okej to ja wtedy nie mam nic do gadania :P

,,To moja opinia i nie trzeba się z nią zgadzać."


Polubienia: 1
Marmu
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 54
Postów: 32
Reputacja: 62
18:27 / 27-01-2020

W niczym w sume mi nie przeszkadza(lenistwo mode aktywejt) xD tak mi wpadło do głowy to zaproponowałem, w końcu pomysły są dobre i złe. Jest z czego wybierać ;p

Niestety taka prawda 

Twoja opinia. Dziękuję pozdrawiam 


Polubienia: 1
[ADM] Veres
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 15
Postów: 44
Reputacja: 176
21:26 / 27-01-2020

Myślę, że granie w grę, która robi za nas wszystko to mijanie się z celem. Z czasem walka nie będzie tak drewniana i używanie umiejętności będzie przyjemniejsze. Oczywiście sam pomysł nie jest zły, jestem zwolennikiem pójścia za nowszymi i wygodniejszymi rozwiązaniami, ale takie rzeczy dopiero jeśli graczy będzie naprawdę sporo i będzie opłacało w takie coś się bawić :) Teraz jeszcze trzeba podstawy ogarnąć dobrze, żeby robić do nich dodatki.


Polubienia: 1
Marmu
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 54
Postów: 32
Reputacja: 62
21:49 / 27-01-2020

Ale tak przyszłościowo można podukać xD(chciałem tylko poznać opinie) ale dobrze wiedzieć 

Dziękuję za opinie i chyba można zamknąć temat


Polubienia: 1
[ADM] Veres
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 15
Postów: 44
Reputacja: 176
22:43 / 27-01-2020

Pomysł okey, aby coś takiego umożliwić, jeden z plusów to na pewno wydawanie złota, kolejny powód by go zbierać :)

Ewentualnie taką opcję dodałbym, ale na pewno nie tak wcześnie, gdzieś od min. 50lvl. Bo jak wcześniej to za szybko będziecie expić :P


Polubienia: 2
Marmu
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 54
Postów: 32
Reputacja: 62
23:09 / 27-01-2020

No w sumie, tak trochę było by za szybko.Więc na 50 lvlu było by git (mam jeszcze jeden pomysł ale to już zachowam dla siebie) ale chyba jednak złapie się twojego i lepiej z taką inicjatywą poczekać tak... z kilka lat jak będzie więcej graczy


Polubienia: 1
[ADM] Veres
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 15
Postów: 44
Reputacja: 176
09:04 / 28-01-2020

Mamy kilka systemów jeszcze do wprowadzenia póki co więc będzie coś robić :)

 


Polubienia: 2
Siwy
Swiezak



Profesja: Wojownik
Poziom: 42
Postów: 19
Reputacja: 15
20:33 / 09-02-2021

Zamykam i przenoszę z powodu braku aktywności i wyczerpania tematu!
Pozdrawiam!


Polubienia: 0