Utworzenie kanału na Discordzie!

[ADM] Veres
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 15
Postów: 44
Reputacja: 176
17:32 / 12-01-2020

Cześć!

Przeglądając ostatnio forum, czat gry i ogólną interakcję z graczami, uznałem, że dobrym rozwiązaniem byłoby zebranie Was wszystkich nie tylko w centrum produkcji Fantasy-World, bo jak wiecie kontakt przez czat gry i forum jest dość ograniczony i ciężko nawiązać dłuższą dyskusję. Dlatego przychodzę z propozycją utworzenia kanału na Discordzie. Czy bylibyście chętni na takową zmianę, czy obecna komunikacja Wam w zupełności wystarcza?


Podzielcie się opinią, a może macie lepszy sposób na dzielenie się opinią i pomysłami z administracją i innymi graczami?


Polubienia: 3
Yuri
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 150
Postów: 16
Reputacja: 51
17:09 / 15-01-2020

Witaj,

Myślę że sama idea tego pomysłu jest jak najbardziej na plus, jednak czy chcecie zachęcać graczy żeby korzystali z innym komunikatorów? Moim zdaniem, najlepiej jest graczy zatrzymać u siebie, żeby się związali z produkcją, a nie odciągać ich od niej. Nie raz już byłem w grupach w aplikacjach tego typu i ludzie zaczynali powoli oddalać się od założonego tematu (produktu). 

Ostatecznie uważam, że należy dopracować czas na lepsze dyskusje na żywo, oraz zająć się forum, aby dłuższe konwersacje bądź przemyślenia zostawały tutaj i w przyszłości analizowane lub odrzucane publicznie.


Polubienia: 2
Siwy
Swiezak



Profesja: Wojownik
Poziom: 42
Postów: 19
Reputacja: 15
20:42 / 09-02-2021

Zmiana została wporwadzona, temat ma brak aktywności, nieaktualny (istniej cały Discord poświęcony grze)

Pozdrawiam!


Polubienia: 0