DevMap

[ADM] Veres
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 15
Postów: 44
Reputacja: 176
00:02 / 09-01-2019

Podbierając pomysł od Gita, tworzę swój wątek, gdzie będę umieszczał postępy prac nad wyglądem świata gry i mniejszych poprawek. Jeśli jesteś ciekawy to będę starał się na bieżąco uzupełniać temat.


Polubienia: 6
[ADM] Veres
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 15
Postów: 44
Reputacja: 176
00:08 / 09-01-2019
  • Pierwsza wersja katakumb wygląda następująco, wniose więcej poprawek już jutro, bo dzisiaj już nie mam do tego głowy. Oczywiście jest to pierwsza mapa z 3 jakie chce umieścić w tym stylu.


Polubienia: 7
[ADM] Veres
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 15
Postów: 44
Reputacja: 176
18:39 / 09-01-2019
  • Druga sala zapomnianych katakumb, myślę, że klimat zachowany.(To są już te "prawilne" katakumby jakie znamy z gier i filmów :) "

  • Korytarz poprzedzający wejście do zapomnianych katakumb

EDIT!

  • Zmieniłem wygląd 1 pomieszczenia bo kompletnie odbiegał stylem od drugiego.
  • Przejście również przerobiłem


Polubienia: 7
[ADM] Veres
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 15
Postów: 44
Reputacja: 176
21:42 / 10-01-2019
  • Skończyłem całe katakumby, dzisiaj powstała 3 sala, gdzie znajduję się coś niebezpiecznego dla graczy :)

  • Poprawiłem poprzednie mapy w takim samym stylu jak screeny powyżej
  • Dodałem efekt przyciemnienia map
  • Dodałem efekty świetlne przedmiotów emitujące słabsze, bądź mocniejsze światło

Polubienia: 5
[ADM] Veres
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 15
Postów: 44
Reputacja: 176
19:54 / 13-01-2019
  • Przez ostatnie 2 dni nie pracowałem zbytnio owocnie a to przez tryb studiów z jakiego korzystam i ciężko mi cokolwiek zrobić sensownego w weekend. Ale wkońcu niedziela wieczór i kolejne mapki zrobione. Tym raczej Piaszczyste wybrzeże, część wyspy, która nie jest przez nikogo zamieszkana.


Polubienia: 3
[ADM] Veres
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 15
Postów: 44
Reputacja: 176
14:57 / 14-01-2019
  • Kolejna część pustynnego kontynentu zostaje dołączona do świata gry, tym razem "Opuszczona wioska", która była zamieszkana przez poprzednich mieszkańców, niestety nie udało im się przeżyć. A to wszystko przez zajęcie wyspy przed oprychów z dalekich zakątków świata...


Polubienia: 6