Rework questów

Kondensator
Swiezak



Profesja: Łowca
Poziom: 59
Postów: 24
Reputacja: 15
11:29 / 21-09-2021

Hejka, to znowu ja.

Długo mnie tu nie było, ale gdzieś przeczuwałem, że albo się gierka ruszy, albo już śmierć męczeńska. I na szczęście się ruszyła (bo szkoda tracić potencjału, prawda?). Ale nie o mnie tu, o questach jak w temacie.

Pytanie kieruję do administracji; jako poszukiwacz przygód z poziomem 42, raczej spędzam swoje wakacje na nowej wyspie walcząc z żółwiami, hipogryfami i innymi leśnymi bestiami, generalnie niewiele dotykając Asgard. Przeczytałem, że stare queściki dostały rework, lub zostały dodane zupełnie nowe. Zatem popłynąwszy do Asgardu, skierowałem się ku wyspom początkowym i owszem, było kilka questów dostępnych. Problem jest taki, że wynikały z rozmowy, nie posiadały znacznika nad głową czy też się zupełnie powtarzały - przez powtarzały mam na myśli wykonywanie tego questa kilka miesięcy temu, zaś teraz kosztowanie tego samego questa, lecz w inny sposób. I teraz pytanie o całą organizację tego przedsięwzięcia, które z resztą ogromnie doceniam, bo jadu na questy kiedyś wylałem aż nadto (były po prostu totalnie drętwe i bez polotu): Czy WSZYSTKIE odświeżone zadania będą dostępne do ponownego ogrania, czy jestem zmuszony do tworzenia nowej postaci? Jeśli tak, czy powrócą indykatory nad głowami? Jeśli tak, czy obecne pozostaną usunięte, progress wyzerowany z dziennika i na spokojnie zamieszczona informacja, że mogę wykonać to zadanie jeszcze raz, w bardziej dopracowaną jego wersję? Potrzebuję informacji, bo gdy zostawiałem grę, mój questlog nie wyglądał aż tak źle. Aktualnie mam masę, nowopowstałych wiszących questów w wyniku rozmawiania ze starymi NPC, a co najmniej jeden stary quest przekształcił się w kwadrat erroru. Proszę o rychłą odpowiedź na zadane pytania i odpowiedź, czy w ogóle warto aktualnie robić te zadania; czy zostaną zmienione raz jeszcze? Jak to ugryźć? :))


Polubienia: 0
[ADM] Gitu
Swiezak



Profesja: Mag
Poziom: 120
Postów: 52
Reputacja: 269
19:39 / 21-09-2021

Ze swojej strony powiem, że wykrzykniki zostały poprawione :)

Co do resetu questów, tutaj musi wypowiedzieć się szynkacz


Polubienia: 0