FaQ Działu

Siwy
Swiezak



Profesja: Wojownik
Poziom: 42
Postów: 19
Reputacja: 15
10:18 / 20-02-2021

Temat poświęcony pytanią które zostały już zadane ale z powodu przedawnienia postów musiałem je przenieść.


Czy jak się zginie to stracę Itemki ?

>1.)Nie itemki po śmierci zostają w torbach!

 


2.)Czy jest opcja grania na telefonie?

>2.)Na ten moment twórcy skupiają się na ulepszaniu wersji przeglądarkowej, lecz w przyszłości jest planowane rozszerzenie gry o opcje grania na smartfonach!

 


3.)Czy w grze funkcjonuje coś takiego jak wyczerpanie/zmęczenie?

>3.)Ilości dostępnej do wykorzystania wstępnie na ten moment nie ma. System wyczerpania działa aktualnie na zasadzie "Timerów na złoże zasobów" czyli po wykopaniu/wyłowieniu/ścięciu danego materiału aktywuje się zegarek na parę minut (około 2 min.) po minięciu tego czasu można jeszcze raz spróbować wydobyć przedmiot naszych pożądań.

 


4.)Jak ulepszyć procenty wydobycie typu np. górnictwo/wędkarstwo?

>4.)Aktualnie w grze nie jest to zaimplementowane, lecz jest plan na przyszłość aby dało się ulepszać te statystyki za pośrednictwem odpowiednich mistrzów specjalizacji (takich npc).

 


5.)Jak wygląda szansa na złamanie narzędzia wydobywczych?

>5.)Narzędzie zużywa się po pewnej ilości wydobyć (na ten moment jeszcze nie wiem ilu)

 


6.)Gra ładnie mi działa lecz ping skacze mi strasznie co zrobić?

>6.)Najlepiej zmienić przeglądarkę na "Mozilla Firefox" to preferowana przez twórców wyszukiwarka internetowa!

 


7.)Grałem w grę wcześniej i miałem inną ilość umiejętności niż teraz co się stało?

>7.)Umiejętności ostatnio dostały aktualizacje i zapowiada się że na przyszłość(od momentu pisania posta stanie się to jeszcze pare razy z powodu dodawania  nowej zawartości do gry!

 


8.)Znalazłem błąd co z nim zrobić?

>8.)Zgłosić na Discord/Forum/Panel kontaktowy dostępny pod klawiszem "B"  w grze!

 


9.)Jak zmienić Avatar/strój postaci w grze?

>9.)Wchodzisz w Panel Konta, Bohaterowie, klikasz nick swojej postaci i tam masz do wyboru!

 


10.)Jak rozdzielić stackowane itemy?

>10.)Przenosimy przedmiot muszą jednocześnie trzymając klawisz Ctrl!

 


11.)Coming soon


Polubienia: 1