Moje Własne Propozycje

Demontriady
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 43
Postów: 3
Reputacja: 1
10:28 / 23-01-2021

Witam, w tym temacie chciałbym napisać kilka moich propozycji oraz sugestii , będę co jakiś czas dodawał nowe.

A więc :

 

Respienie Potworów

  • Może na początku zacznijmy od czasu oczekiwania po którym potwory i inne kreatury wracają do życia, moja propozycja żeby ten czas zwiększyć, ponieważ one pojawiają się dosłownie co chwilę. Jakby tego było mało, robią to w miejscach w których występują różnego rodzaju bossy, rudy miedźi, żelaza, srebra uważam że jeszcze lepszym rozwiązaniem jest całkowicie usunąć je przy rzadkich , epickich itd oczywiście zostawiając je po drodzę prowadzonej do nich w taki sposób żeby nie przeszkadzały, w zamian za to zrobić Czerwoną Strefę aby można było zginąć od innego gracza lub samemu kogoś zabić.

 

Handel / Wymiana / Akceptacja

  • Bardzo polecałbym zmienić sam handel, ludzie woleliby żeby nie trzeba było wpisywać wartości przedmiotu 11111111 żeby go pokazać, tak samo chcą tego żeby można było się wymieniać przedmiotami oraz żeby były te przyciski akceptacji po obu stronach. Wiem że nie chcecie robić kopii innych gier ale to właśnie z takich gier powinniście czerpać inspiracje. 

 

Rzadkość Statystyk Broni

  • Jeśli chcielibyście się wyróżnić jeszcze bardziej moglibyście zmienić parametry tych samych broni np. rzadkich lub epickich o powiedzmy jakiś % tak żeby ten sam przedmiot różnił się od innego takiego samego to zmieniałoby jego wartość i gracz posiadający wyjątkowe szczęście mógłby zdobyć przedmiot powiedzmy epicki który przewyższa statystykami ten sam przedmiot zdobyty przez innego gracza lub jest też trochę gorszy .

 

Każdy ma prawo do własnego zdania na ten temat , moje pomysły nie muszą się wszystkim podobać.

 

Pozdrawiam wszystkich graczy oraz zespół Alkatria :)

 


Polubienia: 1
Devko
Nowy



Profesja: Mag
Poziom: 17
Postów: 1
Reputacja: 0
16:40 / 14-09-2021

Ciekawy pomysł, żeby każdy przedmiot posiadał odwzorowanie odnośnie co do mocy. Przykładowo zwykłe skórzane buty na 1 lvl, ale legendarna rzadkość i zamiast +1 do obrony by dwałay +3. Dom aukcji też byłby dobrym rozwiązaniem, przy dropie wypadają mi głownie itemy dla woja lub łowcy, mam szanse sprzedać je dla osób grających tymi klasami, a kupić coś dla swojej.


Polubienia: 0
Postac
Swiezak



Profesja: Wojownik
Poziom: 1000
Postów: 30
Reputacja: 78
17:12 / 14-09-2021

@Devko

Aukcjonerka znajduje się w Asgardzie (11:9)


Polubienia: 0