RoadMapa - 11.01-17.01 - Dyskusja

[ADM] Veres
Nowy



Profesja: Wojownik
Poziom: 145
Postów: 4
Reputacja: 2
22:01 / 12-01-2021

Witajcie,

Możecie tutaj dyskutować nt. nadchodzących zmian i podsyłać sugestię jak wy to widzicie. Na pewno feedback będzie brany pod uwagę :)

RoadMapa: https://alkatria.pl/roadmap


Polubienia: 0
Zbawciu
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 100
Postów: 2
Reputacja: 6
22:22 / 12-01-2021

Wszystko fajnie ale czekamy na coś co uszcześliwi setki czyli podniesienie limitu poziomów.

Na obecną chwile gra stała się nudna bo nie ma co robić, wiadomo można zbierać materiały i chodzi na dungeon ale nie jest to tak ciekawe jak walka o mooby na mapie.

.Nawet jak na tych expowiskach przyszlo by komus wbijac 50 czy nawet 60 to kto by mial wbic to by wbil bo na pewno jest czesc osob ktora lubi farmic czasem nastandardowo niż kopac jak bot rudy albo stac pod dangeonem na wejście.


Polubienia: 3
VeresOnLowca
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 147
Postów: 4
Reputacja: 6
22:00 / 13-01-2021

Myślimy nad podniesiem poziomu o conajmniej kilkanaście, być może nawet przygotujemy to w specjalny sposób :)


Polubienia: 1
Astrix
Ciekawy



Profesja: Wojownik
Poziom: 64
Postów: 8
Reputacja: 11
22:11 / 13-01-2021

a kiedy może się spodziewać nowego Expowiska a raczej nowej mapy ? 

no i włąsnie macie u mnie +++++++++++++++ za ten nowy dung i te nowe akl z skalniakiem i hydrą oby tak dalej chłopaki :) 

Edit dobra gitu mi powiedział kiedy będzie w next tygodniu chura!!
 

 


Polubienia: 1
_Kapibara_
Nowy



Profesja: Wojownik
Poziom: 21
Postów: 2
Reputacja: 5
20:01 / 14-01-2021

1. Dodatkowe okienko chatu "Handlowy" i tylko na nim można ogłaszać chęć sprzedania i kupna. Tak by nie zaśmiecać głównych.

2. Limit członków Klanu do 50 osób.

3. Info o graczach. Dodatkowy buton po kliknięciu w postać gracza , który nam wyświetli jego wizytówkę. Taki opis naszej postaci.

4. Nie wiem jak u was Admini z czasem, ale fajnie by było gdyby ktoś był zawsze obecny w grze.

5. Możliwość raportowania bezpośrednio z czatu treści wypowiedzi, czasami jest sporo niemiłych słów w stosunku do innych graczy. Można też powołać kilka osób które będą pilnowały by nikogo nie obrażano. Można by tzw KNEBEL nałożyć na 1h albo dłużej.


Polubienia: 3
Makikakaxx
Nowy



Profesja: Wojownik
Poziom: 45
Postów: 2
Reputacja: 14
23:25 / 14-01-2021

Witam, podsyłam pomysły na dalszy rozwój. Wiadomo, wszystko w swoim czasie ale fajnie jakby w późniejszym czasie się coś pojawiło.
1. Jak już wejdzie pvp to miłoby było zobaczyć ekwipunek przeciwnika po kliknięciu na postać np.
2. Limit członków w klanie do 50 osób. Bezsensem jest robienie masówki w jednym klanie.
3. Na aukcji mogłaby się pojawiać wyszukiwarka z podziałem na przedmioty "epickie" "rzadkie" itp oraz podział na profesje. Narazie przedmiotów nie ma za dużo ale w późnijeszym czasie może się to przydać.
4. No i faktycznie możnaby powołać tzw. moderatorów chociaż dwóch którzy mieliby możliwość banowania osób na czacie na np. 2h za obrażanie albo spam. 
Powodzonka w rozwoju :) 


Polubienia: 2
Argish
Nowy



Profesja: Wojownik
Poziom: 47
Postów: 1
Reputacja: 6
23:27 / 14-01-2021

1. Ja proponowałbym zmiane kolorów szyldów nad graczami, NPC, itd

Na przykład NPC (żółte), gracze (zielone), klanowicze (niebieskie), wrogowie (czerwone) 

Na pewno zwiększyłoby to odrobine przejrzystość na mapie bo czasami stoi kilku graczy koło NPC i nie bardzo wiadomo na kogo kliknąć żeby zacząć interakcję.

2 .Ustalnie limitu graczy w klanie też byłoby spoko

3. Fajnie jakby w menu aukcji można było wyodrębnić czego konkretnie szukamy, mianowicie zaznaczałoby się że mają ci wyskoczyć itemki tylko na wojownika albo tylko na maga oraz żeby można było wyszukiwać konkretnej klasy przedmiotu. Itemków nie ma narazie za dużo ale wraz z rozwojem gry pewnie bedzie ich więcej i męczące bedzie scrollowanie wszystkiego żeby przejrzeć sobie jakie są przedmioty rzadkie, epickie itd


Polubienia: 6
_Kapibara_
Nowy



Profesja: Wojownik
Poziom: 21
Postów: 2
Reputacja: 5
08:36 / 15-01-2021

Gdzieś na forum juz się propozycja pojawiła, ale powiele ją tutaj. 
1. Fajnym elementem gry byłby mały kreator postaci. Przynajmniej zmiana kolorów: ubioru, włosów i skóry. Można by dodać płatne skiny, gra też musi zarabiać by sie rozwijać :) 
Wieksza różnorodność ulepszyła i urozmaiciła by grę.

2. Dobre by było, jeśli nie ma, dodanie setów na dana klase postaci. Jeśli masz wszystkie częsci seta to dostajesz jakis dodatkowy bonus. Można by zrobic kilka setów dla jednej klasy co by zróznicowało rozgrywke tak by każdy gracz czyms się różnił od pozostałych. Im bardziej mam unikalna postac tym bardziej się z nią utożsamiam :)


Polubienia: 2
Golden
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 15
Postów: 1
Reputacja: 2
21:43 / 16-01-2021

Ja również od siebie dodam co mi od razu przychodzi na pierwsze myśli do głowy na rozwój gry:

1. Ulepszanie, ulepszanie. Mamy świetną wersję podstawową gry, gra się rozwija, gracze są. Chcemy tylko, żeby gra poszła w dobrym kierunku, niech twórcy myślą jak gracz, czyli słuchają nas :) Podsumowując nowe expowiska, grafiki, questy, npc, poziomy, dungeony, jak najwięcej tego :D

2. Stroje dla postaci (mogą być płatne, może każdy by mógł wprowadzić indywidualny za opłatą) do kupienia za złoto, czy za zrobienie questów

3. Waluta premium, ale niekoniecznie wymagana do gry, np. właśnie stroje czy inne podobne do kupienia, coś dodatkowego :)

 

Pozdrawiam i życzę rozwoju, a braciom miłej gry :)


Polubienia: 2
VeresOnLowca
Nowy



Profesja: Łowca
Poziom: 147
Postów: 4
Reputacja: 6
20:43 / 19-01-2021

Pojawiło się wiele ciekawych pomysłów w tym wątku, na pewno warto wziąć je pod uwagę :)


Polubienia: 0